Ceník


Investice do sebe sama je tou nejlepší investicí, jakou můžete udělat. V této sekci naleznete přehled cen za různé služby, které nabízím. Přestože se jedná o finanční investici, považujte to za investici do vašeho osobního růstu, vědomostí a duševní pohody.

Níže najdete jasné a transparentní ceny za jednotlivá sezení a balíčky. Pokud máte jakékoliv otázky nebo byste rádi věděli více o konkrétní službě, neváhejte mě kontaktovat. Jsem zde pro vás.. 

Zpracované sezení posílám elektronicky do 48 hodin.

Koučink začátek - 60 minut

Každý z nás se občas dostane do situace, kdy hledáme směr, cítíme se ztraceni nebo nás tíží některé životní výzvy. Koučování je proces určený k navigaci v těchto okamžicích nejistoty, ať už hledáte řešení, nový pohled na věci nebo prostě prostor pro reflexi. Naše 60minutová verze je skvělým startem pro všechny, kteří si chtějí tento proces vyzkoušet a získat jasnější pohled na svou situaci.

900 Kč

Koučink standard - 90 minut

Chcete se ponořit do svých myšlenek a prozkoumat je hlouběji? Naše 90minutové standardní sezení je přesně pro tyto potřeby. Jedná se o klasické a nejčastěji využívané koučovací sezení, které nabízí dostatek času pro důkladné probrání vašich otázek, pocitů a nápadů. Po každém sezení odcházíte s konkrétním výstupem, který vás povede k dalším krokům na vaší cestě osobního růstu.

1 200 Kč

Manažerský koučink - 90 minut

Jste v manažerské roli a hledáte řešení k otázkám time-managementu, dilemat při rozhodování, nebo chcete maximálně využít svůj potenciál? Tato 90minutová varianta je přizpůsobena speciálně pro vedoucí pozice. Společně se zaměříme na identifikaci vašich silných a slabých stránek, zlepšení vašeho řízení týmu, najdeme rovnováhu mezi kariérou a osobním životem, optimalizujeme výkon a výsledky a vylepšíme komunikaci s podřízenými. Ať už hledáte motivaci pro sebe nebo svůj tým, tento koučink je přesně to, co potřebujete k dosažení svých cílů.

1 200 Kč

Koučink urgence - 120 minut

Když život přinese náhlé a nečekané výzvy, často potřebujeme prostor a podporu, abychom mohli najít rychlé a efektivní řešení. Naše dvouhodinová konzultace "Koučink Urgence" je přesně pro tyto okamžiky. Během 120 minut se společně zaměříme na váš akutní problém a prozkoumáme ho z různých úhlů, aby bylo možné nalézt nejlepší možnou cestu vpřed. Tento koučink je oblíbený mezi klienty, kteří procházejí situacemi jako je partnerská krize, rozchod, výpověď z práce nebo jiným náhlým stresovým obdobím.

1 600 Kč

Koučovací sezení pro maminky - 90 minut

Být ženou a zvláště maminkou v dnešním světě může být náročné. Každá z nás se občas cítí ztracená, nespokojená a bez energie. Pokud máte pocit, že ztrácíte chuť do života, nevíte, jaký směr si zvolit nebo se cítíte přetížené každodenními povinnostmi, toto koučovací sezení je tu pro vás. Zaměříme se společně na nalezení vaší vnitřní síly, obnovení radosti ze života a objevení nových perspektiv. Ať už potřebujete podporu v osobním růstu, rodinném životě nebo v práci, společně naleznete cestu k plnějšímu a šťastnějšímu životu.Pokud mi to kalendář dovolí, jsem schopna se pružně přizpůsobit. Nadstandardní termín ve 22:00 nebo o víkendu je tedy možný. Upozorňuji, že takové krizové sezení je opravdu individuální a forma koučování je na vzájemné dohodě obou stran.

1 000 Kč

Vztahový partnerský koučink  - 6 sezení - 60 minut

Vztahy mohou být komplikované a vyžadují práci a péči obou stran. Tato sada pěti sezení kombinuje nejlepší z osobního a párového koučinku, aby vám pomohla pochopit a posílit váš partnerský vztah. Začneme a skončíme společným sezením, zatímco ostatní schůzky se přizpůsobí podle vašich individuálních potřeb. Společně prozkoumáme příčiny vašich neshod, najdeme optimální řešení a definujeme kroky k budování silnějšího a plnějšího vztahu.

4 000 Kč


Upozornění: Pro řádné zrušení termínu nás prosím informujte minimálně 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.