Ceník


Standardní sezení probíhá osobně nebo online v délce 90 minut. Klient vždy odchází s vypracovaným zápisem, ve kterém nalezne: Téma sezení, postřehy, návrhy řešení. 

Zpracované sezení posílám i elektronicky do 48 hodin.

Koučink - začátek

Nevíte, co od koučinku čekat? Chcete si to jen vyzkoušet? Potřebujete si jen utřídit myšlenky? Pak je pro vás 60minutová verze to pravé.

950 Kč

Koučink standard - 90 minut

Klasické a nejčastěji využívané koučovací sezení s výstupem.

1 200 Kč

Manažerský koučink - 90 minut

Potřebujete řešit téma jako je : time-management, rozhodování dilemat, maximalizace potencionálu, definice silných a slabých stránek, zlepšení řízení, rovnováha mezi kariérou a osobním životem, výkon, výsledek, komunikaci s podřízenými, motivaci svou či podřízených, je tato varianta pro vás ta pravá.

1 200 Kč

Koučink urgence - 120 minut

Pokud máte akutní problém, který potřebujete vyřešit v co nejkratší době, pak je pro vás tato dvouhodinová konzultace vhodná. Během 120 minut se stihneme na váš problém podívat opravdu ze všech strach. Tuto konzultaci využívají často klienti, kteří zazívají partnerskou krizi, rozchod, výpověď z pracovního poměru nebo jinou akutní stresovou situaci.

1 600 Kč

Vztahový partnerský koučink  - 5 sezení

Kombinace osobního a párového koučinku.

První a poslední schůzka je vždy společná, ostatní schůzky se přizpůsobují a kombinují na základě individuálních potřeb.

Během partnerského koučinku zjistíme příčiny neshod, možnosti jejich řešení a nastavení společných kroků.

4 000 Kč

Krize - 60 minut

Život přináší různé situace v ty nejrůznější časy. Často se setkávám s SOS zprávou v pozdní večerní hodině, s žádostí o urgentní koučovaní ihned nebo sezení hned na druhý den.

Pokud mi to kalendář dovolí, jsem schopna se pružně přizpůsobit. Nadstandardní termín ve 22:00 nebo o víkendu je tedy možný. Upozorňuji, že takové krizové sezení je opravdu individuální a forma koučování je na vzájemné dohodě obou stran. 

1 500 Kč


Řádná omluva termínu je 24 hodin před začátkem schůzky. Pokud na sezení nedorazíte, neomluvíte se, není možné s vámi nadále pracovat a budete u mě zapsáni na tzv. BLACK LIST. Vše je samozřejmě možné řešit a dokážu pochopit různé okolnosti, proč rušíte termín.